Sónar (festival) – czyli spora dawka muzyki elektronicznej w samym sercu Barcelony!

Sónar (festival) –	czyli spora dawka muzyki elektronicznej w samym sercu Barcelony!

Sonar festival świętował dwa lata temu swoje dwudzieste urodziny. Od lat, dostarcza on uczestnikom niezapomnianych wrażeń, przenosząc ich w świat muzyki elektronicznej, ekstrawagancji i szerokiej gamy dobrze wszystkim znanych utworów. Także i w tym roku, Barcelona ma zamiar ugościć na jednej scenie wielu światowej klasy muzyków. Nie może zabraknąć i Ciebie! Pierwsza edycja Sonar festiwalu odbyła się już w 1994 r. pod nazwą “Festival of Advanced Music and Multimedia Art” i od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Sukces pierwszej edycji zapoczątkował coroczną organizację festiwalu. W ciągu dwóch lat, zainteresowanie Sonarem wzrosło do godnych podziwu rozmiarów. Z roku na rok liczba uczestników wzrastała w geometrycznym tempie i już w 1996 osiągnęła poziom 18 tys. uczestników. Od 2001 r. Sonar Festival cieszył się już światową sławą goszcząc takie gwiazdy jak m.in.Björk (2002), Beastie Boys (2007), LCD Soundsystem (2010), Chic (2006), Pet Shop Boys (2002), Masters At Work (2001), Grace Jones (2009), and The Chemical Brothers (2005).

W tym roku nie będzie inaczej. Sonar zapewni Wam sporą dawkę dobrej muzyki. Na scenie zagoszczą m.in. A$AP Rocky, Squarepusher, FKA twigs, Flying Lotus, Skrillex, Duran Duran, Arca & Jesse Kanda, Jamie xx, Róisín Murphy y Die Antwoord i wiele innych! Tego nie można przegapić!

Zainteresowany? Pozostaje Ci tylko zaplanować przyjazd! Wszystkie informacje o cenach biletów i szczegółowym harmonogramie festiwalu znajdziesz pod adresem http://sonar.es/en/pg/tickets. Nie zarezerwowałeś jeszcze noclegu­? Nic straconego! Wciąż jeszcze możesz zarezerwować apartament, ciesząc się nie tylko uczestnictwem na festiwalu, ale również samą Barceloną! Zapraszamy na naszą stronę BARCELONA BEST SERVICES, na której znajdziesz wysokiej klasy apartamenty, dla Ciebie, rodziny ale także dla siebie i grupy przyjaciół! Barcelona czeka! Sprawdź koniecznie poniższe apartamenty, zlokalizowane zaraz obok festiwalu i plaży, polecamy!

FRONT BEACH APARTMENT-1410

1410

BEACH DUPLEX VIEWS APARTMENT-1226

general1_big

POOL AND BEACH NICE APARTMENT-1216

DiagonalMar_01

POOL AND BEACH NICE APARTMENT II-1217 Taulat233_02 LOVELY NEW FLAT WITH POOL -1221

Bac_09

NICE BEACH APARTMENT-1202

muestra_imagen (1)

NICE BEACH APARTMENT II-1203

hab.-doble

Barcelona Best Services

logos-ok-vertical-mail