Najciekawsze wydarzenia w listopadzie w Barcelonie

Najciekawsze wydarzenia w listopadzie w Barcelonie

Barcelona to cudowne miasto, nie tylko w okresie letnim,ale też w jesiennym i zimowym.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na ciekawie spędzone listopadowe wieczory w Barcelonie

 

Światowy idol nastolatek w Sant Jordi 

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń listopada jest z pewnością koncert Justina Biebera. W ramach trzeciej trasy “Purpose Tour” idol nastolatek wystąpi w Palau Sant Jordi, gdzie zaprezentuje m.in. utwory z ostatniego albumu “Purpose” . To wydarzenie z pewnością zgromadzi wiele młodych jak i starszych fanów Justina Biebiera. Koncert odbędzie się 21 listopada.

justin bieber w barcelonie

48º Voll-Damm Barcelona Jazz Festival

Marzy Ci się jeszcze więcej muzyki? To świetnie się składa! 48. edycja Voll-Damm Barcelona Jazz Festival zachwyci nie tylko miłośników jazzu. Daymé Arocena, Barbara Hendricks, Andrea Motis, Michael Nyman, Christian Scott oraz Los Van Van to tylko kilka przykładów artystów, którzy wystąpią w tegorocznej odsłonie festiwalu. Festival odbędzie się od 24 października i będzie trwał do 21 grudnia.

48-VOLL-DAMM-FESTIVAL-INTERNACIONAL-DE-JAZZ-DE-BARCELONA

 

Święta Dzielnic

W każdym miesiącu któraś z barcelońskich dzielnic szykuje się do swojego święta. W listopadzie kolej na Sant Andreu, La Sagrerę, La Vernedę i el Clot. Zobacz nasz przewodnik po tzw. fiestas mayores i trzymaj rękę na pulsie! Święto dzielnic w Barcelonie będzie trwało przez cały miesiąc.

swieta

 

Koncert The Cure

Brytyjski zespół rockowy w tym roku jest w wyjątkowej trasie koncertowej. Przygotowane na ten rok show obejmuje m.in. dwie nowe piosenki: Step Into the Light oraz It Can Never Be the Same! Ten koncert zaspokoi z pewnością każdego fana muzyki rockowej. To show odbędzie się 26 listopada.

the-cure

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany tymi wydarzeniami, pozwól nam Cię ugościć i sprawić, aby czas spędzony w Barcelonie stał się niezapomniany. W naszych apartamentach poczujesz się wyjątkowo,dbamy o każdy szczegół, zapewniamy wygodę, piękny wystrój i przyjemną atmosferę.

Poniżej przedstawiamy kilka z naszych apartament z których będziesz miał bliski dostęp do każdej z tych atrakcji

 

Apartament numer 1309 znajdujący się w Centrum

W-023RW2_CA-1

Valencia248_20

Valencia248_11

 

Apartament numer 1321 znajdujący się w  Olimpic

DrTrueta55_12

13211

general16_big

 

Mamy nadzieję gościć Cię już niedługo